ПРО КОМПАНІЮ

Виробляти і пропонувати людям доступний і якісний продукт, який робить їх життя зручнішим, а навколишній світ - гарніше. Будуючи довгострокові і взаємовигідні відносини з нашими замовниками та партнерами, ми обіцяємо тільки те, що можемо зробити, і завжди намагаємося зробити більше, ніж обіцяємо.

І цей намір команда Алюпроф реалізує в тісній співпраці з Групою Компаній « АЛЮТЕХ », будучи їх офіційним Партнером в м.Кривому Розі та Дніпропетровській області більше 10 років.


Група компаній «АЛЮТЕХ» - лідер ринку ролетних систем , провідний виробник алюмінієвих профільних систем і секційних воріт в Східній Європі, об'єднує 6 виробничих підприємств і понад 25 збутових компаній в Чехії, Росії, Білорусі, Україні, Німеччині, Австрії.

Ми приділяємо пріоритетну увагу якості. Якості всіх систем АЛЮТЕХ в цілому і кожного з її компонентів зокрема. Якості всього, що ми робимо, і того, як саме ми це робимо.

У нашій компанії,   Алюпроф  офіційний Партнер АЛЮТЕХ в Кривому Розі , можна отримати консультацію з будь-якого питання щодо Вас цікавить: ролети , ворота , автоматикаАлюмінієві розсувки , алюмінієві вхідні двері , фасади та багато іншого. Досвідчені фахівці запропонують оптимальне рішення, відповідне саме Вашому індивідуальним проектом.

ПРО ТОВАРИ

ПРО ПОСЛУГИ

Алюпроф, офіційний представник АЛЮТЕХ в Кривому Розі , пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг:
-виготовлення ролет, установка ролет, ремонт ролет, гарантія, сервісне обслуговування ролет, комплектуючі до роллетам,
-постачання, монтаж, заводська гарантія і сервісне обслуговування ворота секційні, ворота гаражні, ворота промислові, ворота панорамні, розсувні ворота і відкатні ворота, автоматика для воріт, автоматика для ролет, шлагбауми, алюмінієві системи.

Власне виробництво і кваліфіковані монтажні підрозділи дозволяють гнучко підходити до побажань замовників, враховувати їх специфічні вимоги до виконання кожного виробу і забезпечувати виконання будь-якого, навіть нестандартного замовлення в найкоротші терміни.

А також забезпечення гарантійного та сервісного обслуговування висококваліфікованими, відповідальними і мотивованими фахівцями, які пройшли сертифікацію і мають відповідні сертифікати з установки й ремонту пропонованої продукції.

© 2023